na baner
slider1slider2slider3slider4 slider5slider6slider7

Stoły do rzepaku Bizon

Kombajn Bizon w wersji podstawowej powoduje straty zbiorów w wysokości 10-15%; w najbardziej niekorzystnych warunkach nawet 25%.

Stoły do rzepaku do kombajnów zachodnich


Stoły szybkiego montażu do kombajnów New Holland oferujemy w pełnej gamie szerokości do każdego typu hederu. Przystawki wykonujemy wyłącznie na zamówienie.

Kosy boczne do rzepaku - Elektryczne - Hydrauliczne

Kosy boczne o napędzie elektrycznym lub hydraulicznym przeznaczone są do montażu na stołach firmy AGROGAMA i innych producentów lub do samodzielnej pracy na zespole żniwnym kombajnu zbożowego.

Kosy boczne do rzepaku - Mechaniczne

Kosy mechaniczne firmy Agrogama służą głównie do montażu wraz z przystawką do rzepaku na kombajnie Bizon Z056 i Z058. Produkt jest produkowany nieprzerwanie od początku istnienia firmy.

Agregat ścierniskowy - podorywkowy

Agregat ścierniskowy przeznaczony jest do uprawy pożniwnej każdego rodzaju gleby w zróżnicowanych warunkach agrotechnicznych. Zabezpieczenie sprężynowe chroni urządzenie przed uszkodzeniem.

Agregat uprawowo-siewny

Przeznaczony jest do przygotowywania gleby pod zasiew na wszystkich rodzajach gleb, a w szczególności na glebach lekkich i średniozwięzłych.

Brona talerzowa

Brony talerzowe to maszyny zawieszane na trzypunktowym układzie zawieszenia. Doskonale rozdrabniają i spulchniają ziemię. Przeznaczone przede wszystkim do przedsiewnej uprawy gleb zaoranych, mieszania z ziemią wysiewanych nawozów i wapna. Świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu podorywki.

Głębosz

Głębosz to maszyna do uprawy specjalnej o głębokości większej niż 40 cm zwanej głęboszowaniem. Zespołem roboczym głębosza są zęby zakończone dłutami.

Siewnik poplonów

Elektroniczne sterowanie procesem wysiewu. Możliwośc montażu na urządzeniach uprawowych ciągnikach czy quadach. Niezawodny w utrzymaniu dróg zimą - posypywanie solą lub piaskiem.